Jak oglądać ESPN 3 za granicą ?

Jedną z najprostszych metod dostępu do ESPN 3 online z poza US (np. z Polski) jest zmiana adresu IP na Amerykański adres IP.

 

Zdeterminowany aby obejrzeć w godnych warunkach moje ulubione seriale i filmy rozpocząłem ok miesiąc temu testy VPN-a od vpntraffic. Mam nadzieję, że każdy z czytelników wie po co używa się w Polsce VPN-a z wyjściem w US/UK jeśli nie to wyjaśnię, że dzięki temu mamy dostęp do zagranicznych serwisów, które ograniczone są jeśli chodzi o dostęp do danego kraju czy regionu. Chodzi tutaj przede wszystkim o usługi takie jak Hulu, Netflix i wszelkiego rodzaju serwis z muzyką itp.

Wcześniej dość sporadycznie korzystałem z VPN-nów ale były to usługi darmowe i w związku z tym często nie działające, z wolnym i ograniczonym transferem. Spróbowałem więc usługi płatnej ale za to gwarantującej odpowiednią jakość połączenia

Jeśli chodzi o szybkość i jakość filmów na Netflix to muszę powiedzieć, że nie można tutaj się zbytnio czepiać. Oczywiście odczuwalny jest lekki lag i czasem trzeba chwilę poczekać na załadownie filmu. Jakość transmisji po chwili od strartu filmu jest na poziomie DVD, natomiast czasem dochodzi też do HD (ale nie pytajcie mnie jak jest to HD definiowane w Netflix). Daje nam to pełny komfort jeśli chodzi o oglądanie filmów.

Wczoraj zrobiłem sobie 2 godzinną sesję z Netflixem, przeglądając dostępne seriale i oglądając jeden pełny film. W tym czasie nie miałem żadnych przerw czy też zacięć. W trakcie oglądania film się na tyle zbuforował , że mogłem bezproblemowo go przewijać łącznie z podglądem klatek jaki oferuje ta usługa. Warto też dodać, że pierwszy miesiąc w Netflix jest za darmo więc każdy może sobie dokładnie przetestować czy tego typu usługa mu pasuje.

Przede mną jeszcze sporo testów bo na liście mam do sprawdzenia takie serwisy jak BBC iPlayer, NBC Player, ABC Player, Demmand 5, 4oD, Crackle. Nie wszystkie jednak zachwycają swoją ofertą, natomiast na pewno coś ciekawego można w nich znaleźć.

Wiele krajów takich jak USA, UK czy nawet Polska blokują dostęp do swoich zasobów w Internecie. Jest to tak zwana blokada regionalna. Oznacza to,że z niektórych regionów świata dostęp do zasobów takich jak video, muzyka i inne treści jest nieosiągalny. Otrzymujemy wtedy taki komunika:

BLOKADA REGIONALNA

 

Ale jest proste rozwiązanie, aby zapewnić nieprzerwany dostęp do ulubionych seriali, muzyki czy filmów podczas pobytu za granicą. Technologia ta nazywa się VPN i pozwala podłączyć komputer do bezpiecznego serwera za którego pomocą będziesz mógł oglądać wybrane przez ciebie programy

KIEDY UŻYWASZ NASZEGO POŁĄCZENIA VPN

MASZ NIELIMITOWANY DOSTĘP

Oglądaj ulubione programy telewizyjne, filmy i seriale.

Nie ma znaczenia,że jesteś za granicą.

Nasz VPN zapewnia szyfrowane i bezpieczne połączenie z twojego komputera do jednego z naszych serwerów. Dzięki temu masz możliwość oglądania wybranych przez ciebie programów w USA, Wielkiej Brytanii i Polski z dowolnego miejsca na świecie.Po połączeniu z jednym z naszych serwerów twój komputer będzie widziany jako komputer zlokalizowany w USA, UK lub Polsce.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy instrukcję krok po kroku jak skonfigurować połączenie do naszych serwerów.

Zobacz jakie to proste !

 

Wszystko w jednym - Jedno kliknięcie i jesteś połączony

VpnTraffic - VPN dla  ponad 35 serwerów w różnych krajach. Szybkie i stabilne połączenie.

VpnTraffic - Wszystko w jednym - Jedno kliknięcie i jesteś połączony, Odblokuj sówj internet, omiń blokady IP dla krajów! Wybierz jedną z 35+ lokalizacji servera i połącz się z całym światem uzyskujac adres IP z danego kraju. VPNTraffic wspiera PPTP i L2TP/IPSEC. 

Chcesz odblokować wszystkie strony internetowe, włączjąc Facebook'a, Twitter'a lub wiele wiele innych?

Chcesz zmienić swój number IP?

Chcesz oglądać BBC iPlayer z każdego miejsca na świecie?

Chcesz oglądać NetFlix z poza obszaru USA?

Możliwości VPNTraffic dla :

- prosty w obłudze. Wystarczy jedno klikniecie żeby połączyć się z naszym serwerem VPN. Darmowa konfiguracja!

- umożliwia zapisanie użytkownika i hasła, wystarczy tylko wybrać lokalizcję serwera, żeby się połączyć.

- nasza usługa nie posiada limitu pasma. Sufruj po sieci tak szybko jak tylko pozwala na to twój dostawca internetowy.

- możliwość kodowania transmisji internetowej. Stań się anonimowy w sieci.

- umożliwia ominięcie blokady proxy w twojej pracy. Ciesz się nieograniczonym internetem w pracy!

- nielimitowana ilość zmian między lokalizacjami. Łącz się z różnymi serwerami (w 35+ krajach) jak często tylko chcesz!

- wspiera protokoły PPTP i L2TP/IPSEC

- działa z połączeniami WiFi, 3G, GSM, u wszystkich operatorów komórkowych.

Nasze serwery VPN na świecie:

- EUROPA: UK, Francja, Niemcy, Szwecja, Rosja, Szwajcaria, Włochy, Holandia, Norwegia, Dania, Belgia, Czechy, Polsk, Rumunia

- AMERYKA: USA, Kanada, Meksyk, Kolumbia, Argentyna, Brazylia

- AZJA: Chiny, Indie, Japonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Malezja, Singapur, Korea, Turcja, Indonezja, Tajlandia, Filipiny, Hong Kong, Wietnam, Izrael, Arabia Saudyjska, Kuwejt

- INNE: Australia

Moższ również zainstalować naszą aplikację na innych systemach oprócz Androida. Posiadamy aplikację dla PC i Mac. 

Uwolnij swój internet!! Stań się anonimowy!! Oglądaj telewizje internetowe w różnych krajach (BBC, Hulu, CBS, NBC i wiele innych)!!

 

VpnTraffic - Odblokuj swój internet,dostęp do Skype,VOIP,Kanałów TV i serwisów Hulu,Netflix,BBC iPlayer.Bypass location-based blocks! 40+ Krajów z serwerami vpn na całym świecie,Obsługa pptp i l2tp/ipsec.

 

What you need is a VPN account !

 

Before you make an order, you can Trial our VPN Service for 3 days.

• Only $1.99

• High Speed
• All country server

 


$5 Package = 1 Account = VPN servers of US, AU, UK, CA, RU, Italy, Japan, Korea, HK, etc.

You can  switch between our servers at any time (35+ countries vpn server)

 

1 Month/30 days

• Only $5 

• High Speed
• All country server

3 Months/90 days

• Only $10

• High Speed
• All country server

One Year/365 days

• Only $35

• High Speed
• All country server

 

 

 

 

 

 

 

 

Multi-VPN server package include:

vpntraffic.com© 2008-2013