Jak oglądać Seriale w TVN, będąc za granicą?

 

Jak oglądać Seriale w TVN, będąc za granicą? Jak oglądać Seriale  w TVN z zagranicy?

Seriale TV Oglądaj online w TVN z zagranicy

TVN – polska komercyjna stacja telewizyjna, wchodząca w skład Grupy TVN należącej do grupy medialnej ITI. Rozpoczęła ona nadawanie 3 października 1997 o godz. 19:00. Jest to jeden z najchętniej oglądanych kanałów telewizji komercyjnej w kraju

TVN HD został uruchomiony 28 sierpnia 2007 roku, zaś 31 sierpnia udostępniony na platformie satelitarnej N, również należącej do Grupy ITI. Kanał jest retransmisją oryginalnego kanału TVN w czasie rzeczywistym, lecz nadającym obraz w rozdzielczości 1080i i w proporcji 16/9. Materiał w rozdzielczości SD jest upscalowany do rozdzielczości 1080i. W wakacje 2009 zostały wprowadzone nowe jingle – w jakości HD. Według zapowiedzi Piotra Waltera przekazanych mediom w lutym 2010 roku, TVN z całością ramówki emitowanej w standardzie HDTV dostępny był już pod koniec 2010 roku. Od 5 maja 2011 roku kanał oprócz na platformie n dostępny jest także w Cyfrowym Polsacie. Od 28 października 2011 roku kanał TVN HD można również oglądać w Cyfrze+.

Na początku swego istnienia kanał nadawany był w rozdzielczości 720p i oznaczony jako TVN TEST (logo). Logo TVN HD, a zarazem koniec emisji testowej kanału zostało wprowadzone 22 sierpnia 2008 roku. Tego dnia po raz pierwszy użyto nowego wozu realizacyjnego OB III telewizji TVN zdolnego do nadawania na żywo w jakości HD. Od 5 stycznia 2009 roku stacja nadaje w rozdzielczości 1080i.

W dzień po zakończeniu emisji sygnału TVN Warszawa za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej 1 czerwca 2011 uruchomiono wersję SDTV TVN z godzinnym opóźnieniem pod nazwą TVN+1. Wersja SD tego kanału była nadawana wyłącznie w Warszawie i okolicach. Po powołaniu internetowego serwisu TVN Player, w którym zamieszczano większość pozycji programowych stacji, podjęto decyzję o zakończeniu nadawania kanałów z opóźnieniem czasowym. 3 listopada 2011 zaprzestano emisji TVN+1.

 

Jeśli chcesz oglądać polskie kanały telewizyjne przez internet z zagranicy możesz napotkać pewne problemy. Niektóre z programów są dostępne z każdego miejsca na świecie, natomiast inne wymagają żebyś znajdował się w Polsce.

Jeżeli spróbujesz oglądać TVN z zagranicy i włączysz jeden z niedostępnych za granicą programów zobaczysz następujący komunikat o błędzie:

 

TVN z zagranicy

Żeby pozbyć się tego komunikatu potrzebujesz zdobyć polski adres IP.  Jeżeli chcesz to naprawić polecamy Ci użycie tunelu VPN z vpntraffic. Vpntraffic posiada serwery VPN  w Polsce i kiedy połączysz się z jednym z tych serwerów otrzymasz polski adres IP. Nie zobaczysz już więcej komunikatu o błędzie a zamiast tego, będziesz mógł obejrzeć program, który sobie tylko zażyczysz w jego pełnej jakości. Zmiana IP zajmie Ci zaledwie kilka minut i potem możesz już oglądać polski TVN z zagranicy.

 

VpnTraffic - VPN dla  ponad 60 serwerów w różnych krajach. Szybkie i stabilne połączenie.

VpnTraffic - Wszystko w jednym - Jedno kliknięcie i jesteś połączony, Odblokuj sówj internet, omiń blokady IP dla krajów! Wybierz jedną z 35+ lokalizacji servera i połącz się z całym światem uzyskujac adres IP z danego kraju. VPNTraffic wspiera PPTP i L2TP/IPSEC. 

Chcesz odblokować wszystkie strony internetowe, włączjąc Facebook'a, Twitter'a lub wiele wiele innych?

Chcesz zmienić swój number IP?

Chcesz oglądać BBC iPlayer z każdego miejsca na świecie?

Chcesz oglądać NetFlix z poza obszaru USA?

Możliwości VPNTraffic dla :

- prosty w obłudze. Wystarczy jedno klikniecie żeby połączyć się z naszym serwerem VPN. Darmowa konfiguracja!

- umożliwia zapisanie użytkownika i hasła, wystarczy tylko wybrać lokalizcję serwera, żeby się połączyć.

- nasza usługa nie posiada limitu pasma. Sufruj po sieci tak szybko jak tylko pozwala na to twój dostawca internetowy.

- możliwość kodowania transmisji internetowej. Stań się anonimowy w sieci.

- umożliwia ominięcie blokady proxy w twojej pracy. Ciesz się nieograniczonym internetem w pracy!

- nielimitowana ilość zmian między lokalizacjami. Łącz się z różnymi serwerami (w 35+ krajach) jak często tylko chcesz!

- wspiera protokoły PPTP i L2TP/IPSEC

- działa z połączeniami WiFi, 3G, GSM, u wszystkich operatorów komórkowych.

Nasze serwery VPN na świecie:

- EUROPA: UK, Francja, Niemcy, Szwecja, Rosja, Szwajcaria, Włochy, Holandia, Norwegia, Dania, Belgia, Czechy, Polsk, Rumunia

- AMERYKA: USA, Kanada, Meksyk, Kolumbia, Argentyna, Brazylia

- AZJA: Chiny, Indie, Japonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Malezja, Singapur, Korea, Turcja, Indonezja, Tajlandia, Filipiny, Hong Kong, Wietnam, Izrael, Arabia Saudyjska, Kuwejt

- INNE: Australia

Moższ również zainstalować naszą aplikację na innych systemach oprócz Androida. Posiadamy aplikację dla PC i Mac. 

Uwolnij swój internet!! Stań się anonimowy!! Oglądaj telewizje internetowe w różnych krajach (BBC, Hulu, CBS, NBC i wiele innych)!!

 

VpnTraffic - Odblokuj swój internet,dostęp do Skype,VOIP,Kanałów TV i serwisów Hulu,Netflix,BBC iPlayer.Bypass location-based blocks! 40+ Krajów z serwerami vpn na całym świecie,Obsługa pptp i l2tp/ipsec.


Konto VPN jest to co potrzebujesz!

 

Zanim zlozysz zmowienie, mozesz wyprobowac nasz VPN serwis przez 3 dni.

• Tylko $1.99

• Wysoka szybkosc
• Server na wszystkie Kraje

 


Pakiet za $5.00 = 1 Konto = VPN Servery na US, AU, UK, CA, RU, Italia, Japonia, Korea, HK, etc.

Mozesz zmieniac nasze Servery kiedy chcesz ( wiecej jak 60 Krajow VPN server)

 

1 Miesiac/30 dni

• Tylko $5 

• Wysoka szybkosc
• Server na wszystkie Kraje

3 Miesiace/90 dni

• Tylko $10

• Wysoka szybkosc
• Server na wszystkie Kraje

Jeden Rok/365 dni

• Tylko $35

• Wysoka szybkosc
• Server na wszystkie Kraje

 

 

 

 

 

 

 

Pakiet Multi-Servera VPN zawiera:

vpntraffic.com© 2008-2013